Miasto z lotu ptaka - nowoczesne obrazy 

Obrazy przedstawiające panoramy miast. Do kategorii tej dodaliśmy także inne obrazy z miejskimi wzorami. Najpopularniejsze są jednak te, które przedstawiają widziany z oddali Nowy Jork. Imponujące obrazy z panoramami miast doskonale sprawdzają się jako dekoracje do salonu, sypialni, czy przedpokoju. Przedstawione na nich widoki potrafią sprawić,...

Obrazy przedstawiające panoramy miast. Do kategorii tej dodaliśmy także inne obrazy z miejskimi wzorami. Najpopularniejsze są jednak te, które przedstawiają widziany z oddali Nowy Jork. Imponujące obrazy z panoramami miast doskonale sprawdzają się jako dekoracje do salonu, sypialni, czy przedpokoju. Przedstawione na nich widoki potrafią sprawić, że niewielkie pomieszczenie wydaje się o wiele bardziej przestronne. Te obrazy na ścianę to gwarancja zadowolenia. Dekoracje wykonane są na płótnie malarskim – canvas.

More
Są 51 obrazy
na stronę
Obrazy nowoczesne
Most Brookliński - obraz...

Obraz most Brookliński z widokiem na New York. Noc i gwiazdy łączące się z światłami wielkiego miasta. Ten obraz urzeka piękną perspektywą mostu Brooklińskiego widzianego z pomostu. Sprawdź nasze propozycje zaaranżowania obrazu we wnętrzach. 

120 zł