Kwiaty - nowoczesne obrazy na ścianę 

Sklep internetowy widi prezentuje na ściany: obrazy kwiaty. Obraz o doskonałej jakości współgra z pięknem kwiatów, a umieszczony na ściany salonu lub sypialni wzbogaci wystrój o nowe doznania. W kolekcji obrazy z kwiatami, oczekują na odkrycie: dostojna róża, ulotne maki, urokliwe magnolie, swojskie jabłonie oraz egzotyczne orchidee. Bezwonny - ...

Sklep internetowy widi prezentuje na ściany: obrazy kwiaty. Obraz o doskonałej jakości współgra z pięknem kwiatów, a umieszczony na ściany salonu lub sypialni wzbogaci wystrój o nowe doznania. W kolekcji obrazy z kwiatami, oczekują na odkrycie: dostojna róża, ulotne maki, urokliwe magnolie, swojskie jabłonie oraz egzotyczne orchidee. Bezwonny - lateksowy wydruk na płótnie Canvas gwarantuje, że obraz przez długie lata nie straci intensywności kolorów. Obraz kwiaty proponujemy w naturalnej kolorystyce: różu, lila, wrzosowym, jaśminowym, słonecznym żółtym oraz zielonym. Dodatkowo zamieszczono wzory czarno białe i w sepii.

More
Są 129 obrazy
na stronę
kwiaty
Róża fraktalna - obraz...

Obraz na ścianę z abstrakcyjną różą. Kolory od pomarańczowego, żółtego, kremowego, brązowego po kolor czarny przy prawej krawędzi. Abstrakcyjne linie układające się w pąk rozkwitającej róży. Nowoczesny obraz, który natychmiast odmieni Twoje wnętrze.

120 zł