Nowoczesne obrazy na ścianę 

Galeria nowoczesne obrazy na ścianę, którymi szybko ozdobisz każde wnętrze. Oferowane przez nasz sklep internetowy nowoczesne obrazy są drukowane na naturalnym płótnie i możesz je powiesić natychmiast po wyjęciu z paczki. Zamówienie na obraz nowoczesny złożysz telefonicznie i zapłacić za niego kurierowi przy odbiorze.

Galeria nowoczesne obrazy na ścianę, którymi szybko ozdobisz każde wnętrze. Oferowane przez nasz sklep internetowy nowoczesne obrazy są drukowane na naturalnym płótnie i możesz je powiesić natychmiast po wyjęciu z paczki. Zamówienie na obraz nowoczesny złożysz telefonicznie i zapłacić za niego kurierowi przy odbiorze.

More
Są 547 obrazy
na stronę
Obrazy nowoczesne
Most Grunwaldzki nr 10017 -...

Czarno biały obraz na ścianę z promenadą nabrzeża Odry we Wrocławiu. W oddali widoczny most Grunwaldzki, a na pierwszym planie latarnia, ławki i drzewa. Obraz doskonale sprawdzi się w przedpokoju, poczekalni lub na wąskiej ścianie w pokoju.

120 zł
Obrazy nowoczesne
Czerwnony Citroen - obraz...

Obraz nowoczesny z samochodem Citroen w uliczce. Ciekawa kolorystyka czarno białego tła i czerwonego samochodu. Obrazem z powodzeniem udekorujesz nowoczesne wnętrze: salon lub sypialnię. Możesz zamówić dowolny kolor samochodu: oliwkowy, pomarańczowy, różowy lub inny. Napisz do nas obrazy@widi.pl Obraz nowoczesny Citroen zamówisz telefonicznie z płatnością...

70 zł
Obrazy nowoczesne
Bursztynowy most...

Obraz na ścianę z mostem Grunwaldzkim we Wrocławiu. Unikalna stylistyka retro. W oddali widoczne wieże Katedry na Ostrowie Tumskim. Dekoracja nie tylko dla fanów Wrocławia. Idealna do biura, salonu lub sypialni.

120 zł
Obrazy nowoczesne
Manhattan nocą - obraz...

Obraz na ścianę New York w nocy. Intensywna kolorystyka i widok na nabrzeża Manhattanu. Zwróć uwagę na charakterystyczne odbijające się w wodzie światła wieżowców. Obrazem z powodzeniem poprawisz stylistykę mieszkania lub biura.

120 zł
Obrazy nowoczesne
TAXI New York - obraz...

Nowoczesny obraz na ścianę z żółtymi taksówkami na tle czarno białej ulicy New York-u. Dynamiczny obraz nocnej metropolii do ozdobienia ściany w salonie, sypialni lub biurze. Obraz na płótnie Canvas możesz zamówić w dowolnej kolorystyce.

120 zł
drzewo
Parkowa impresja - obraz...

Obraz na ścianę z drzewami w parku. Nietypowe połączeni czarno białych drzew i czerwonych liści. Nowoczesny obraz na ścianę do szybkiej metamorfozy wnętrza. Doskonale sprawdzi się przy dekorowaniu biura, salonu lub sypialni.

120 zł
kwiaty
Róża fraktalna - obraz...

Obraz na ścianę z abstrakcyjną różą. Kolory od pomarańczowego, żółtego, kremowego, brązowego po kolor czarny przy prawej krawędzi. Abstrakcyjne linie układające się w pąk rozkwitającej róży. Nowoczesny obraz, który natychmiast odmieni Twoje wnętrze.

120 zł
Obrazy nowoczesne
Paryż napisy - obraz...

Obraz Paryż z nazwami ulic oraz dzielnic stolicy Francji. Obraz w kolorze czarno białym. Obraz zamówisz telefonicznie - zapłacisz przy odbiorze. Unikalna dekoracja ściany do salonu lub sypialni. Jeżeli kochasz Paryż, ten obraz jest właśnie dla Ciebie.

120 zł

Obrazy nowoczesne jako idealna ozdoba ścian

Wprawdzie stylistyczne źródło obrazów "bije" w zamierzchłej przeszłości, ale możliwość aranżacyjne sprawiają, że nowoczesne obrazy na ścianę poddały się ewolucji technologicznej i nadal stanowią główne źródło ozdób ściennych. Najczęściej nowoczesne obrazy wykonywane są w formie pudełka. Tak zwany "box" wygląda bardzo ładnie na ścianie i co najważniejsze nie wymaga oprawiania w ramę zewnętrzną. Technologia wykonania łączy nowoczesną formę wydruku na naturalnym płótnie canvas z tradycyjnym stelażem - sosnowym blejtramem. Przewagę obrazu wykonanego na blejtramie od innych form dostrzeżesz po kilku miesiącach użytkowania. Blejtram w chwili, gdy płótno na obrazie zwiotczeje zawsze możesz naciągnąć. Popularna kanwa, którą znamy od wieków przeobraziła się obecnie w nowoczesną formę dekoracyjną dedykowaną zarówno do ascetycznych wnętrz opartych na ultra nowoczesnej stylistyce, pozostając jednocześnie wierną rozwiązaniom tradycyjnym.

Do jakiego wnętrza pasuj obraz nowoczesny

Niezależnie od tego, czy ozdabiasz ściany w salonie, sypialni, czy przedpokoju, nowoczesny obraz stanowi wspaniały rodzaj dekoracji upiększającej wnętrze oraz poprawiającej jakość życia mieszkańców. Twoje odczucia zmienią się diametralnie, gdy wzbogacisz wystrój mieszkania aranżacyjnym projektem stylistycznym w formie obrazu. Temat dekoracji z łatwością dobierzesz w naszej kolekcji. Zajrzyj do kategorii obraz na ścianę do salonu, gdzie prezentujemy w stałej sprzedaży setki pięknych ozdób ściennych. Możesz dobrać obraz nowoczesny zarówno pod kątem koloru jak i podziału na części. Bardzo popularne obecnie obrazy wieloczęściowej wyróżniające się lekkością oraz możliwością konfiguracji przeniosą Twój salon w nowoczesny styl architektoniczny.

Ekskluzywne obrazy nowoczesne

Obrazy nowoczesne, to idealna ozdoba ściany. Piękne, drukowane na płótnie ozdoby, których nie może zabraknąć na żadnej ścianie, ani w żadnym wnętrzu. Zastanawiasz się, czy obraz nowoczesny spełnia wysokie kryteria dekoracyjności? Zapewniamy, że nasz sklep oferuje do sprzedaży obrazy nowoczesne polecane przez dekoratorów wnętrz i wykonane starannie i z myślą o najpiękniejszym wzornictwie. Oglądasz stronę sklepu internetowego oferującego w stałej sprzedaży setki wzorów z obrazami nowoczesnymi o wzornictwie kwiatów, uliczek, kamieni, abstrakcji... Proste w montażu, nie wymagające żadnych specjalnych umiejętności do zainstalowania na ścianie, obrazy nowoczesne to bardzo lubiana forma ozdób ściennych zarówno do salonu, sypialni, przedpokoju oraz firmy. Obrazy nowoczesne z naszej kolekcji nie wymagają ramy zewnętrznej, są przestronne i estetycznie wykonane. Dzięki tej technologii kanwa nabiera lekkości oraz spaja się z wnętrzem. Boki obrazów nowoczesnych z obrazy.widi.pl zawierają fragment wzoru z lica i tworzą ozdobne “pudełko”. Konstrukcja sosnowych krosien jest niewidoczna, a iluzja wystawania ponad powierzchnię ściany pokrywa się z rzeczywistością. Spełnimy Twoje marzenia o ładnym obrazie nowoczesnym. Przygotowany specjalnie dla Ciebie pozwala na dopasowanie koloru oraz rozmiaru do wymagań Twojego wnętrza.