Obrazy na ścianę do łazienki 

Sprawdź katalog obrazy do łazienki, którymi udekorujesz ścianę w łazience bez kucia płytek. Prosty montaż oraz odpowiednio dobrane wzory sprawią, że Twoja łazienka zyska nowy image. Znajdziesz tutaj obrazy bezpośrednio związane z wodą: krople, płynąca woda oraz obrazy swobodnie komponujące się z wystrojem i przeznaczeniem łazienki: kwiaty orchid...

Sprawdź katalog obrazy do łazienki, którymi udekorujesz ścianę w łazience bez kucia płytek. Prosty montaż oraz odpowiednio dobrane wzory sprawią, że Twoja łazienka zyska nowy image. Znajdziesz tutaj obrazy bezpośrednio związane z wodą: krople, płynąca woda oraz obrazy swobodnie komponujące się z wystrojem i przeznaczeniem łazienki: kwiaty orchidei, storczyków, tulipanów. Może zachwyci Cię obraz z pejzażem - widokiem na jeziora, góry, rzeki lub las, park. Każdy obraz wykonywany jest na płótnie Canvas, ale możemy zaproponować jego wykonanie na całkowicie sztucznym płótnie poliwinylowym. Całkowicie zmywalne pozwala na umieszczenie obrazu w łazience.

More
Są 4 obrazy
Obrazy nowoczesne
Paryż napisy - obraz...

Obraz Paryż z nazwami ulic oraz dzielnic stolicy Francji. Obraz w kolorze czarno białym. Obraz zamówisz telefonicznie - zapłacisz przy odbiorze. Unikalna dekoracja ściany do salonu lub sypialni. Jeżeli kochasz Paryż, ten obraz jest właśnie dla Ciebie.

120 zł