Obrazy kaskadowe 

Katalog obrazów składających się z kilku elementów - obrazy częściowe. Lekkie w kompozycji do dowolnej aranżacji. Ciekawe obrazy na ścianę, którymi udekorujesz salon lub sypialnię. Obazy wykonane na płótnie Canvas. Sprawdź jak obraz będzie prezentował się na ścinie: wyjątkowe aranżacje do każdego obrazu wieloczęściowego. Spodobał Ci się obraz al...

Katalog obrazów składających się z kilku elementów - obrazy częściowe. Lekkie w kompozycji do dowolnej aranżacji. Ciekawe obrazy na ścianę, którymi udekorujesz salon lub sypialnię. Obazy wykonane na płótnie Canvas. Sprawdź jak obraz będzie prezentował się na ścinie: wyjątkowe aranżacje do każdego obrazu wieloczęściowego. Spodobał Ci się obraz ale nie jest w częściach? Napisz do nas postaramy się zmienić proporcje aby pasowały do obrazu częścowego. 

More
Są 3 obrazy
wieloczęściowe
Morze - obraz na płótnie...

Obraz z morzem w czterech częściach. Ładny obraz na ścianę w sepii z plażą nad Bałtykiem. Na dwóch pierwszych częściach stary falochron. Z uwagi na kolorystykę oraz morski temat obrazem można ozdobić zarówno ścianę w salonie jak i sypialni.

360 zł
wieloczęściowe
Park - obraz na płótnie...

Obraz czteroczęściowy na ścianę z parkiem. Początek jesieni. Na trawie rdzawe, a na gałązkach zielone liście. Wschód słońca otwiera nowy dzień. Ładna dekoracja do salonu lub sypialni.

360 zł
wieloczęściowe
Wrocław - obraz na płótnie...

Obraz wieloczęściowy na ścianę z mostem Grunwaldzkim we Wrocławiu. Obraz w kolorze brązowym. Szybka metamorfoza Twojego mieszkania. Obraz po wyjęciu z paczki możesz natychmiast powiesić na ścianie.

360 zł