Obrazy na płótnie 

Katalog nowoczesnych obrazów na ścianę. Obrazy pojedyncze, tryptyki, wieloczęściowe wykonywane w nowoczesnej formie "box" nie wymagające ramy. Wyjmij z paczki i powieś na ścianę. Szybka metamorfoza Twojego mieszkania. Obrazy nowoczesne drukowane na naturalnym płótnie Canvas. Każdy obraz możesz zamówić w formie obrazu pojedynczego, tryptyku lub w...

Katalog nowoczesnych obrazów na ścianę. Obrazy pojedyncze, tryptyki, wieloczęściowe wykonywane w nowoczesnej formie "box" nie wymagające ramy. Wyjmij z paczki i powieś na ścianę. Szybka metamorfoza Twojego mieszkania. Obrazy nowoczesne drukowane na naturalnym płótnie Canvas. Każdy obraz możesz zamówić w formie obrazu pojedynczego, tryptyku lub wieloczęściowego. Sprawdź jak wybrany przez Ciebie nowoczesny obraz będzie wyglądał na ścianie salonu lub sypialni - przykładowe aranżacje do każdego wzoru. Oferowane obrazy posiadają grubość 2 cm i przylegają do ściany. Jeżeli Twój nowoczesny obraz ma ozdobić łazienkę możemy go wykonać na płótnie sztucznym, której jest mniej dekoracyjne, ale za to wodoodporne. 

More
Są 549 obrazy
na stronę

Modne i stylowe obrazy z galerii widi doskonale wpisują się do kanonu ozdób drukowanych na płótnie. Do wykonania obrazów stosujemy naturalne włoskie płótno o zwartym splocie tworzącym lico obrazu. Boki o grubości 2 cm zawierają fragment głównego motywu uzupełniając przestrzenną formę dekoracji. Nowoczesny charakter “pudełka” sprawia, że obraz na płótnie staje się ponadczasową i estetyczną ozdobą ściany. W sklepie obrazy.widi popularnością cieszą się motywy czerwonych maków, klasycznych pejzaży, nowoczesnych abstrakcji oraz reprodukcji w stylu retro. Piękne obrazy o nasyconych kolorach drukowane na płótnie tuszami lateksowymi HP przez długie lata zachowują pierwotne barwy ciesząc domowników oraz gości wspaniałym efektem dekoracyjnym. Aranżując salon lub sypialnię warto zwrócić uwagę na odpowiednie dobranie ozdób na ściany. Wiążące się tematycznie z charakterem miejsca oraz upodobaniami domowników. Dekoracje drukowane na płótnie ploterem wielkoformatowym uzupełnią aranżacje Twojego salonu i sypialni. Po wydrukowaniu, płótno naciągamy na sosnowe krosna malarskie. Taki obraz na pewno pozwoli na wspaniałą aranżację wnętrza.

Zdjęcia drukowane na płótnie w formie obrazu

Głównym trzonem galerii są obrazy wydrukowane na płótnie ze zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Detale wzorów są wyraziste i oddają charakter tematu, a kolory wiernie odzwierciedlają miniatury ze strony sklepu. Dla Potrzeb idealnej dekoracji foto-obrazy drukowane są ze zdjęć wykonanych nowoczesnym aparatem Canon 5ds z matrycą 50mpx. Jakość bezstratna przy druku 300 cm x 200 cm sprawia, że mniejsza forma jaką jest obraz zachwyca najdrobniejszymi szczegółami: pyłkami na liściach kwiatów, żyłkami liści, strukturą cegły kamieniczek. Taki efekt można uzyskać tylko ze zdjęć o bardzo wysokiej rozdzielczości.

Domowe rewolucje z obrazem wydrukowanym na naturalnym płótnie

Dawno, dawno temu, gdy na półkach stał tylko ocet, ściany w polskich mieszkaniach były białe. Malowane gaszonym wapnem brudziły niemiłosiernie, ale były czyste. Nawet wtedy starano się uatrakcyjnić ich wygląd. Na ścianach wieszano opakowania po czekoladach, a na półkach stawano puste puszki po napojach. Puszka sama w sobie była ładna. Bardziej wymagający stawiali na obrazy z krajobrazem Zakopanego, jeleniami na polanie lub palmą nad białą tropikalną plażą. Czy zmieniliśmy się tak bardzo od tamtych czasów? Nadal pragniemy pięknego wnętrza. W odróżnieniu do “wtedy”, teraz mamy wybór. Możemy zmieniać wystrój w zależności od nastroju, a dekoracje są dopasowywane do naszych oczekiwań. Po co ta przedmowa? No właśnie nie każdy wie, że obraz na płótnie ma pasować do mieszkania. Tak. On ma się dopasować. Ma zmienić kolor, gdy tego potrzebujemy i rozmiar, gdy ściana przeznaczona do ozdobienia jest za wąska. Obraz na płótnie ma być elastyczny. Spełniamy te wymagania od 8 lat. Zmieniamy wybrany motyw pod kątem koloru, rozmiaru oraz ułożenia elementów. Warto znać możliwości adaptacji obrazów aby w pełni z nich korzystać i wydruk na płótnie sprawił nam dekoracyjną przyjemność.

Spokojnie! To mobilna dekoracja na ścianę wydrukowana na płótnie

Remont, a obraz wisi na ścianie. No właśnie. W przypadku wszystkiego co naklejone jest problem, ale obraz jest powiększony. On jest przestawialny. Można obraz na czas malowania ścian zdjąć i znów powiesić, gdy remont dobiegnie końca. Płótno na obrazie pozostanie bez jednej rysy, a nasza ukochana ozdoba ścienna zachowa swój wygląd. Ta ogromna przewaga obrazów wydrukowanych ze zdjęć na płótnie sprawia, że bardzo często są one stylizowane w pomieszczeniach, które będą dość często wymagały odświeżenia. Biuro, gabinet lekarski, sala weselna muszą być estetyczne. Do takich wnętrz ozdoba ściany w formie obrazu jest idealna.