przedpokój 

Zobacz ciekawe obrazy do przedpokoju. Wbrew panującym powszechnie przekonaniom, przedpokój jest niemalże najważniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu. To tutaj po raz pierwszy jesteśmy w stanie zaskoczyć przybyłych gości, serwując im na "dzień dobry" doskonałe wyczucie stylu. Dzięki naszym nowoczesnym obrazom odświeżysz wystrój przedpokoju, a prze...

Zobacz ciekawe obrazy do przedpokoju. Wbrew panującym powszechnie przekonaniom, przedpokój jest niemalże najważniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu. To tutaj po raz pierwszy jesteśmy w stanie zaskoczyć przybyłych gości, serwując im na "dzień dobry" doskonałe wyczucie stylu. Dzięki naszym nowoczesnym obrazom odświeżysz wystrój przedpokoju, a przedstawione na nich wzory pozwolą wprowadzić do wnętrza ciekawe i intrygujące elementy, które od pierwszego spojrzenia rzucą na kolana odwiedzających. Dekorując przedpokój obrazami na ścianę zwróć uwagę na szczegóły. Przedpokój, który zazwyczaj jest wnętrzem o niezbyt imponującej powierzchni, powinien zostać upiększony wzorami optycznie powiększającymi wnętrze jak uliczki czy tunele, których perspektywa pozwala niejako zajrzeć w głąb obrazu. 

More
Są 332 obrazy
na stronę
Home
Obraz Paryż nr 10019

Obraz Paryż z nazwami ulic oraz dzielnic stolicy Francji. Obraz w kolorze czarno białym. Obraz zamówisz telefonicznie - zapłacisz przy odbiorze. Unikalna dekoracja ściany do salonu lub sypialni. Jeżeli kochasz Paryż, ten obraz jest właśnie dla Ciebie.

120 zł
Szybka wysyłka
pojedyncze
Obraz jesień 10016

Obraz na ścianę ze ścieżką otoczoną jesiennym lasem. Wschód słońca, złote liście, opadająca mgła. Bardzo ciepły obraz do ozdobienia salonu, biura, przedpokoju. Pasuje do koloru brązowego, beżowego, kremowego. 

140 zł
Szybka wysyłka
Architektura
Obraz Wrocław nr 10017

Czarno biały obraz na ścianę z promenadą nabrzeża Odry we Wrocławiu. W oddali widoczny most Grunwaldzki, a na pierwszym planie latarnia, ławki i drzewa. Obraz doskonale sprawdzi się w przedpokoju, poczekalni lub na wąskiej ścianie w pokoju.

120 zł
Szybka wysyłka
Home
Obraz drzewa nr 10015

Obraz na ścianę z drzewami w parku. Nietypowe połączeni czarno białych drzew i czerwonych liści. Nowoczesny obraz na ścianę do szybkiej metamorfozy wnętrza. Doskonale sprawdzi się przy dekorowaniu biura, salonu lub sypialni.

120 zł
Szybka wysyłka
Home
Obraz Wrocław 60008

Obraz wieloczęściowy na ścianę z mostem Grunwaldzkim we Wrocławiu. Obraz w kolorze brązowym. Sybla metamorfoza Twojego mieszkania. Obraz po wyjęciu z paczki możesz natychmiast powiesić na ścianie.

360 zł
Szybka wysyłka
Architektura
Obraz most nr 10012

Obraz na ścianę z mostem Grunwaldzkim we Wrocławiu. Unikalna stylistyka retro. W oddali widoczne wieże Katedry na Ostrowie Tumskim. Dekoracja nie tylko dla fanów Wrocławia. Idealna do biura, salonu lub sypialni.

120 zł
Szybka wysyłka
Kwiaty
Obraz róża nr 10011

Obraz na ścianę z abstrakcyjną różą. Kolory od pomarańczowego, żółtego, kremowego, brązowego po kolor czarny przy prawej krawędzi. Abstrakcyjne linie układające się w pąk rozkwitającej róży. Nowoczesny obraz, który natychmiast odmieni Twoje wnętrze.

120 zł
Szybka wysyłka
Architektura
Obraz TAXI New York nr 2564

Nowoczesny obraz na ścianę z żółtymi taksówkami na tle czarno białej ulicy New York-u. Dynamiczny obraz nocnej metropolii do ozdobienia ściany w salonie, sypialni lub biurze. Obraz na płótnie Canvas możesz zamówić w dowolnej kolorystyce.

120 zł
Szybka wysyłka
Architektura
Obraz New York nr 3556

Obraz na ścianę New York w nocy. Intensywna kolorystyka i widok na nabrzeża Manhattanu. Zwróć uwagę na charakterystyczne odbijające się w wodzie światła wieżowców. Obrazem z powodzeniem poprawisz stylistykę mieszkania lub biura.

120 zł
Szybka wysyłka
biuro, sekretariat
Obraz Samochód nr 60001

Obraz na ścianę z samochodem. Ciekawa kolorystyka czarno białego tła i czerwonego samochodu. Obrazem z powodzeniem udekorujesz nowoczesne wnętrze. Możesz zamówić dowolny kolor samochodu: oliwkowy, pomarańczowy, różowy lub inny. Napisz do nas obrazy@widi.pl

120 zł
Szybka wysyłka
Home
Obraz Morze 60009

Obraz z morzem w czterech częściach. Ładny obraz na ścianę w sepii z plażą nad Bałtykiem. Na dwóch pierwszych częściach stary falochron. Z uwagi na kolorystykę oraz morski temat obrazem można ozdobić zarówno ścianę w salonie jak i sypialni.

360 zł
Szybka wysyłka
Home
Obraz Park 60010

Obraz czteroczęściowy na ścianę z parkiem. Początek jesieni. Na trawie rdzawe, a na gałązkach zielone liście. Wschód słońca otwiera nowy dzień. Ładna dekoracja do salonu lub sypialni.

360 zł
Szybka wysyłka